Autoryzowany dystrybutor Napisz
do nas wiadomość
PL EN RU

Kontakt

Obsługa handlowa:

Stanisław Dziedzianowicz s.dziedzianowicz@awares.pl +48 797 531 277
Łodzie ratownicze oraz obsługa województw: kujawsko pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Krzysztof Kołakowski
k.kolakowski@awares.pl +48 798 921 950
Obsługa województw: podlaskie, warmińsko mazurskie, mazowieckie, lubelskie

Tomasz Wołoszyn t.woloszyn@awares.pl +48 536 123 345
Obsługa województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, łódzkie

Biuro handlowe i obsługa województw dolnośląskie, opolskie    22 73 87 100

Katarzyna Neumann - Mierzejewska k.neumann@awares.pl +48 533 158 629 Tel. +48 22 73 87 111
Marta Piotrowska m.piotrowska@awares.pl +48 790 391 998 Tel. +48 22 73 87 112

Serwis i szkolenia      22 73 87 110

Krzysztof Wittmeyer k.wittmeyer@awares.pl +48 791 391 998
Grzegorz Majek g.majek@awares.pl  +48 533 202 762
Jakub Dymowski k.dymowski@awares.pl

Adres serwisu, biura i magazynu ul. Piłsudskiego 45, 05-805 Kanie
NIP: 739-386-18-88  REGON: 281523355 KRS: 0000473614 Fax +48 22 72 44 853

Wprowadź treść wiadomości

Wybierz temat wiadomości

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wyślij wiadomość * - pola obowiązkowe

Zapewniamy doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii, mających zastosowanie w ratownictwie.

zaprojektowało:
avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.